Fotodiena
Pavadinimas: UAB "Fotodiena"
Įmonės kodas: 302336351
PVM kodas: LT100004685719
Banko sąskaita: LT47 7300 0101 1550 2348
Tel. Nr.: +37065753454
El. paštas: info@fotodiena.lt
Adresas: Pylimo g. 63-3 , Vilnius, Lithuania
Latest Posts
Search
Fotodiena.lt – Lithuanian pressphoto agency
fade
4307
home,page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-4307,theme-averly,eltd-core-1.1.2,woocommerce-no-js,averly-ver-1.5,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-main-style1,eltd-disable-fullscreen-menu-opener,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-down-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-default,eltd-light-header,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,eltd-enable-sidemenu-area-opener,eltd-side-menu-slide-with-content,eltd-width-370,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Tiesioginis naujienų srautas kiekvieną dieną

500 tūkstančių nuotraukų talpinanti duomenų bazė

Bendradarbiavimas su didžiausiomis užsienio spaudos ir sporto nuotraukų agentūromis

Individualūs užsakymai

Dešimties metų patirtis, kūrybiškumas, išmanymas ir kruopštumas

Nuotraukos, geriausiai iliustruojančios Jūsų žinutę

Mūsų projekai
Kūrybingumas tampa idėja. Idėja – profesionaliu pasirengimu. Turėdami ir vieną, ir kitą, galime sukurti rezultatą, viršijantį kliento lūkestį.
Apie mus
Fotodiena komandoje - profesionalūs fotografai, specializuojantys tokiose disciplinose, kaip politika, sportas, pramogos, komercija, mada, interjeras, architektūra. Dešimties metų patirtis fotografijoje, kūrybiškumas bei kruopštus darbas leidžia mums sukurti profesionalų turinį bei atliepti klientų lūkesčius. Siekdami tapti opeatyviausiais ir patikimiausiais partneriais, bendradabriaujame su nacionaline ir tarptautine žiniasklaida, reklamos bei renginių organizavimo agentūromis.
a
Fotodiena turinys
Fotodiena šiuo metu savo klientams gali pasiūlyti įvairaus turinio nuotraukų iš 500 tūkstančių nuotraukų talpinančio archyvo. Kasdien atnaujinami fotoreportažai iš svarbiausių šalies politikos, sporto bei pramogų pasaulio naujienų. Fotodiena bendradarbiauja su patikimomis Europos spaudos bei sporto nuotraukų agentūromis, todėl klientams gali pasiūlyti operatyvų nuotraukų srautą iš užsienio. Turėdami 10 metų patirtį, pasitelkdami kūrybiškumą ir bendradarbiaudami su tokiais partneriais kaip FIBA, galime pateikti individualų vaizdinį turinį, kuris papasakos istoriją taip, kaip norite Jūs ir tada, kada norite Jūs.
a
Nuotraukų užsakymas
Jeigu nesate registruotas vartotojas, tačiau norite įsigyti Fotodiena svetainėje esančias nuotraukas Jūs turite:

1. Išsirinkti nuotrauką iš nuotraukų archyvo.

2. Pateiti užklausą adresu info@fotodiena.lt, nurodant nuotraukos rekvizitus.

3. Atlikti mokėjimą.

a
Individualūs užsakymai

Fotodiena teikiamos paslaugos:

1. Komercinis produktų fotografavimas

2. Portretų fotosesijos

3. Vestuvių fotografavimas

4. Įmonių įvaizdžio kūrimas

5. Nuotraukų spausdinimas

a
Naudojimosi taisyklės

Bendrosios nuostatos

Šios naudojimosi taisyklės (toliau – Taisyklės) reglamentuoja naudojimąsi Fotodiena interneto svetaine (toliau – Svetainė) ir Fotodiena teikiamomis paslaugomis.  Prisijungdami prie Svetainės, užsakydami arba įsigydami Fotodiena paslaugas Jūs sutinkate su Taisyklėmis, nepriklausomai nuo to, ar esate registruotas svetainės vartotojas, ar ne, taip pat sutinkate, kad privalote jų laikytis. Fotodiena pasilieka teisę ateityje vienašališkai keisti šias Taisykles iš anksto apie tai tinkamai informuodamas savo klientus.

Intelektinė nuosavybė

Ši Svetainė priklauso, yra valdoma, licencijuojama ir kontroliuojama UAB “Fotodiena”. Visas turinys, rodomas Svetainėje, įskaitant (bet neapsiribojant) autorines turtines fotografijų teises (toliau – Turinys) priklauso UAB “Fotodiena” (toliau – Savininkas). Visi Svetainės elementai yra saugomi Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, kitų nacionalinių bei tarptautinių teisės aktų. Bet koks neteisėtas Turinio ar Svetainės naudojimas gali pažeisti autorių teisių ir prekių ženklų apsaugą reglamentuojančius teisės aktus bei UAB “Fotodiena” intelektinės nuosavybės teises.

Svetainėje naudojama raidinė santrumpa Fotodiena ir Fotodiena.lt logotipas yra registruoti prekių ženklai, kurių savininkų išimtines teises saugo Lietuvos Respublikoje galiojantys įstatymai ir kiti teisės aktai.

Svetainės turinio negalima naudoti, kopijuoti, modifikuoti, rodyti, perduoti ar kitaip naudoti bet kokiomis priemonėmis, išskyrus tai, kas nurodyta Fotodiena licencijavimo sąlygose.

Naudojimas

Pirkėjas, norėdamas įsigyti fotografiją(as) bei gauti prieigą prie fotografijų archyvo, privalo užsiregistruoti Svetainėje.

Pateiktoje registracijos formoje pirkėjas turi užpildyti asmens duomenų anketą. Pateikdamas šią registracijos formą, pirkėjas patvirtina, kad susipažino su Taisyklėmis ir su jomis sutinka.

Atlikus aukščiau nurodytus veiksmus, pirkėjui suteikiamas vartotojo vardas ir slaptažodis bei prieiga prie Fotografijų archyvo.

Pirkėjas gali naudoti Fotografiją tik sumokėjęs nustatytą mokestį už Fotografijos panaudojimą.

Pagal pirkėjo išsirinktas fotografijas, pirkėjui pateikiama PVM sąskaitą faktūrą už Fotografijos panaudojimą.

Pirkėjo teisės ir pareigos

Pirkėjas, sumokėjęs Savininkui už fotografijos panaudojimą, įgauna neišimtinės licencijos teisę naudoti fotografiją.
Fotografijos autoriaus asmeninės neturtinės teisės išlieka fotografijos autoriui – fotografui (toliau – Autorius).
Fotografijos autorinės turtinės teisės išlieka Savininkui (jeigu Savininkas ir Autorius nėra susitarę kitaip).
Fotografijos viešo paskelbimo atveju, pirkėjas privalo specialiu prierašu (Fotodiena.lt) nurodyti Savininko pavadinimą.

Pirkėjui draudžiama

Pirkėjas negali redaguoti fotografijų be atskiro Savininko leidimo. Fotografijos apkarpymas maketui, nepakeičiantis jos esmės – vienintelis galimas pakeitimas be atskiro sutikimo.
Fotografijos negali būti naudojamos kaip logotipo ar prekės ženklo dalis.
Fotografijos negali būti naudojamos kaip pornografinio, rasistinio ar kitokio Lietuvos Respublikos įstatymais draudžiamo turinio dalis.
Pirkėjui draudžiama perparduoti, nuomoti ar kitaip teikti fotografiją trečiosioms šalims, įskaitant perdavimą žiniasklaidai, klientams ar partneriams.
Pirkėjui draudžiama be išankstinio Savininko leidimo atskleisti individualius prisijungimo prie tinklalapio fotodiena.lt duomenis trečiajai šaliai.
Pirkėjui draudžiama naudoti fotografijas pažeidžiant Taisykles.

Atsakomybės ribojimas

UAB „Fotodiena“ neprisiima jokios atsakomybės už nuostolius ar žalą, kuriuos patyrėte naudodamasis svetaine, įskaitant, bet neapsiribojant tiesiogine, netiesiogine, realia, atsitiktine, baudžiamąja, specialia ar šalutine žala, prarastu uždarbiu, pajamomis ar pelnu, prarastais ar pažeistais duomenimis ar kitais komerciniais ar ekonominiais nuostoliais, kurie kyla dėl Jūsų naudojimosi ar negalėjimo pasinaudoti šia svetaine.

Privatumo politika

Fotodiena.lt saugo Jūsų asmeninę informaciją ir ją naudoja teikiant Jums reikalingas paslaugas laikantis asmens duomenų tvarkymą bei apsaugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų.
Fotodiena.lt gali rinkti ir panaudoti Jūsų asmens duomenis prekių ir (arba) paslaugų užsakymams arba, gavus atskirą Jūsų sutikimą, kitais apibrėžtais tikslais.
Tvarkydami Jūsų asmens duomenis, mes pasiliekame teisę juos perduoti trečiosioms šalims tiktai tuo atveju, jei to reikia konkrečiai paslaugai teikti. Jokiais kitais atvejais fotodiena.lt neatskleidžia trečiosioms šalims Jūsų asmens duomenų, prieš tai negavę išankstinio Jūsų sutikimo, išskyrus atvejus, kai to reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymai.
Fotodiena.lt įsipareigoja jūsų privačius duomenis saugoti nuo atsitiktinio sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo ir neteisėto naudojimo.
Fotodiena gali kaupti Jūsų IP adresus, lankymosi tinklapyje laiką, trukmę, lankytas tinklapio vietas, t.y. informaciją, kuri reikalinga tinklapio efektyvumo statistikai.

a
Pagalba

Keletas patarimų kaip geriau ieškoti nuotraukų Fotodiena.lt fotografijų archyve:

  • “Vardenis Pavardenis” – ieškoma Vardenis arba Pavardenis tikslių žodžių;
  • “+Vardenis +Pavardenis” – ieškoma Vardenis ir Pavardenis, kur įrašyti būtų abu žodžiai (Prieš paieškos žodį naudojamas + ženklas);
  • “+Vardenis -Pavardenis” – ieškoma reikšmė Vardenis, bet nebūtų žodžio Pavardenis;
  • Paieška žodžiai be kabučių pateikia ne tikslų žodį, o įvairių paieškos žodžio fragmentų.
a
Klientai ir partneriai